Meer foto's

Camping Le Valenty: groene charme camping in de Lot met zwembad

Omgeven door glooiende heuvels en wijngaarden is Camping Le Valenty een rustige, groene charme camping voor wie houdt van natuur en kleinschaligheid. Gelegen bij Soturac in de Lot biedt deze kleine camping in Zuid-Frankrijk veel ruimte, een ontspannen sfeer en een fijn zwembad. De camping is vooral geschikt voor rustzoekers, natuurliefhebbers en gezinnen die een gemoedelijke uitvalsbasis zoeken om de Zuid-Franse streek te ontdekken.

Kamperen en verblijven

Op Camping Le Valenty kun je kamperen op ruime, schaduwrijke plaatsen die verspreid liggen in een parkachtige omgeving. Je vindt er zowel plekken voor tenten, caravans als campers, met voldoende privacy en uitzicht op het groene landschap. Wie liever wat meer comfort zoekt, kan kiezen voor een van de ingerichte safaritenten of een eenvoudig vakantiehuisje. Door de opzet en het kleinschalige karakter voelt het verblijf ontspannen en persoonlijk aan. Vooral kampeerders die houden van rust, natuur en een vriendelijke sfeer zullen zich hier snel thuis voelen.

Voorzieningen en faciliteiten

De voorzieningen op de camping zijn gericht op comfort en ontspanning. Het zwembad is centraal gelegen, heeft een zonneterras met ligbedden en is overzichtelijk, waardoor het ook voor gezinnen met jonge kinderen prettig is. Voor de kleintjes is er een kleine speeltuin en op het terrein zijn diverse plekken waar kinderen veilig kunnen spelen. Er is een bar en regelmatig kun je aanschuiven voor een gezamenlijke maaltijd of wijnproeverij met streekproducten. De sanitaire voorzieningen zijn schoon en goed onderhouden, passend bij het kleinschalige karakter van deze charme camping.

Activiteiten en recreatie

Op en rond Camping Le Valenty draait het om genieten van het buitenleven. Je kunt zwemmen in het zwembad, jeu-de-boules spelen of ontspannen met een boek in de schaduw. In de directe omgeving zijn volop wandel- en fietsroutes door de wijngaarden en bossen van de Lot. Voor kinderen worden in het hoogseizoen soms kleinschalige activiteiten georganiseerd, zoals knutselen of een speurtocht. De rivier de Lot ligt op korte rijafstand, ideaal voor kanoën, zwemmen of picknicken aan het water. Voor actieve kampeerders die graag wandelen, fietsen of op ontdekkingstocht gaan in de natuur is deze camping een uitstekende uitvalsbasis.

Omgeving

De Lot staat bekend om haar afwisselende landschap met rivierdalen, bossen en karakteristieke dorpen. Vanuit de camping ontdek je sfeervolle plaatsen als Puy-l’Évêque, Cahors en het middeleeuwse dorpje Saint-Cirq-Lapopie. De regio is geliefd bij wandelaars en fietsers dankzij de vele rustige wegen en paden door de natuur. In de omgeving kun je lokale markten bezoeken, kastelen bekijken of genieten van de beroemde wijnen uit de streek. Door de ligging in de Lot kun je eenvoudig verschillende dorpen en natuurgebieden ontdekken, wat deze regio aantrekkelijk maakt voor kampeerders die houden van rust, cultuur en buitenactiviteiten. Zoek je een natuurcamping in Zuid-Frankrijk waar je het echte Franse landleven ervaart, dan is de Lot een mooie keuze.

Overige information van deze accommodatie

Bekijk de vorige prijskolom
Bekijk de volgende prijskolom
Omschrijving Laagseizoen Hoogseizoen Verblijf
Standplaats (1 tent, caravan of camper / 1 auto) € 6,- € 8,- Per nacht
Tent klaar om te kamperen zonder sanitair € 160,- € 70,- Per week
tent klaar om te kamperen zonder sanitair € 190,- € 90,- Per week
Trappertent 2 slaapkamers (zonder sanitair) € 190,- € 90,- Per week
Tent Sarlat(zonder sanitair) € 230,- € 110,- Per week
Stacaravan 2 slaapkamers Lot et Garonne € 250,- € 110,- Per week
Stacaravan met twee slaapkamers Lot et Garonne en airconditioning € 290,- € 135,- Per week
Stacaravan 2 slaapkamers Lot € 290,- € 130,- Per week
Stacaravan 2 slaapkamers Lot met airconditioning € 330,- € 575,- Per week
Stacaravan 2 slaapkamers Dordogne panoramich € 320,- € 130,- Per week
Stacaravan 2 kamers panoramisch Dordogne met airconditioning € 380,- € 150,- Per week
Stacaravan 2 slaapkamers Lot famille € 320,- € 130,- Per week
Stacaravan 2 slaapkamers Lot famille met airconditioning € 380,- € 150,- Per week
Stacaravan 2 slaapkamers nieuw 2022 Tarn-et-Garonne € 320,- € 130,- Per week
Stacaravan 2 slaapkamers nieuw 2022 Tarn-et-Garonne met airconditioning € 380,- € 150,- Per week
Camping Le Valenty
Zuid-Frankrijk Occitanië Lot Soturac

Plaine De Valenty, 46700 Soturac

Laat een beoordeling achter

Door het delen van je review ga je akkoord met onze algemene voorwaarden.

Blurred map of Europe